Xəbərlər
Dərc edilib:20.11.2020 16:35
Baxışlar:79

"Müzəffər ordumuzun zəfər yürüşü"

 

 Binəqədi rayon İcra Hakimiyyəti və Binəqədi rayon Gənclər və İdman İdarəsinin birgə təşkilatçılığı ilə ikinci Qarabağ müharibəsi dövründə Azərbaycan Silahlı Qüvvələrinin əldə etdiyi qələbələrə həsr olunmuş "Müzəffər ordumuzun zəfər yürüşü" adlı onlayn rəsm müsabiqəsi keçirilib. 

Müsabiqənin nəticəsinə əsasən;

Böyük yaş qrupu üzrə:

  1. Əlibabayeva Sahibə  299 nömrəli məktəb liseyin 10 ç  sinif şagirdi  -1-ci yer;
  2. Nəcəfzadə Zeynəb 298 nömrəli tam orta məktəbin 9b sinif şagirdi  -2-ci yer;
  3. Sadıqzadə Samirə- 205 nömrəli tam orta məktəbin 9a sinif şagirdi  -3-cü yerə layiq görülüblər.



Orta yaş qrupu üzrə;

  1. İdrisli Fatimə 246 nömrəli məktəb liseyin 8L sinif şagirdi  -1-ci yer;
  2. Qurbanova Züleyxa 182 nömrəli tam orta məktəbin 6J sinif şagirdi  2-ci yer;
  3. Muradova Nise 144 nömrəli tam orta məktəbin 6b sinif şagirdi 3-cü yerə layiq görülüblər.



  Kiçik yaş qrupu üzrə:

  1. Mustafayev Ümid 143 nömrəli tam orta məktəbin  3c sinif şagirdi  -  1-ci yer;
  2. Quluzadə Əli 301 nömrəli tam orta məktəbin  4c sinif şagirdi  -2-ci yer;
  3. Əhmədova Hökümə 135 nömrəli tam orta məktəbin 4a sinif şagirdi  -3-cü yerə layiq görülüblər.



Müsabiqədə fərqlənən iştirakçılar:

1. Axmedov Taner 115 nömrəli tam orta məktəbin  - 6r sinif şagirdi  

2. Alqayeva Sonaxanım 143 nömrəli tam orta məktəbin  -7c sinif şagirdi  

3. Aşırov Rəhman 179 nömrəli tam orta məktəbin  7a sinif şagirdi  

4. Cəfərli Xədicə  83 nömrəli məktəb liseyin 4e sinif şagirdi  

5. Hesenzadə Nazlı 276 nömrəli tam orta məktəbin 2e  şagirdi  

6. Hüseynova Emilya 283 nömrəli tam orta məktəbin  -9ç sinif şagirdi  

7. İskəndərova Şəbnəm - 244- nömrəli tam orta məktəbin  8a sinif şagirdi  

8. İsmayılov Mehdixan - 299 nömrəli məktəb liseyin - 11-c sinif şagirdi  

9. Quluzadə Hüseyn 301 nömrəli tam orta məktəbin  -4ç sinif şagirdi  

10. Məmmədli Röya 205 nömrəli tam orta məktəbin  - 10c sinif şagirdi  

11. Muradova Nise 144 nömrəli tam orta məktəbin  - 6b  sinif şagirdi  

12. Nəcəfova Zeynəb- 248 nömrəli tam orta məktəbin  -3-cü sinif şagirdi  

13. Oruclu Toğrul 276 nömrəli tam orta məktəbin  4 e sinif şagirdi  

14. Orucov Turqay 276  nömrəli tam orta məktəbin  1a sinif şagirdi  

15. Salehova Atlaz 179 nömrəli tam orta məktəbin  9ə sinif şagirdi  

16. Vəliyev İbrahim -276 nömrəli tam orta məktəbin  -4e sinif şagirdi  

17. Yunisova Banu 276 nömrəli tam orta məktəbin  3d sinif şagirdi  



Müsabiqədə fərqlənən iştirakçılar Binəqədi rayon Gənclər və İdman İdarəsi tərəfindən “Təşəkkürnamə” ilə mükafatlandırılacaqlar.