İdman tədbirləri

London 2012-yə vəsiqə qazanmış idmançılar
23 aprel, 2012 12:56

1. Dmitriy Marşin- (yüngül atletika- çəkic atma)
2. Fəridə Əzizova (taekvondo, 67 kq)
3. Ramin Əzizov (taekvondo, 80 kq)
4. Soltan Miqitinov (boks, 75 kq)
5. İradə Haşumova (güllə atıcılığı 25 m)
6. Sergey Bezuqlıy və Maksim Prokapenko (avarçəkçə-kanoe 1000 m)
7. Valentin Demyanenko (avarçəkmə-kanoe 200 m)
8. Aleksandr Aleksandrov- (akademik avarçəkmə, 2000 m)
9. Natalya Mustafayeva (akademik avarçəkmə, 2000 m)
10. Rövşən Bayramov (yunan-roma güləşi 55 kq)
11. Saman Taxmasibi (yunan-roma güləşi, 84 kq)
12. Maria Stadnik (qadın güləşi 48 kq)
13. Şərif Şərifov (sərbəst güləş , 84 kq)
14. Əşrəf Əliyev (sərbəst güləş, 74 kq)
15. Camaləddin Maqomedov (sərbəst güləş, 120 kq)
16. Cəbrayıl Həsənov (sərbəst güləş, 66 kq)
17. Yelena Çalıx (velosport)
18. Aliyə Qarayeva (bədii gimnastika)
19. Heybətulla Hacıəliyev (boks, 64 kq)
20. Elvin Məmişzadə (boks, 52 kq)
21. Teymur Məmmədov (boks, 91 kq)
22. Maqomedrasul Mədcidov (boks, +91 kq)
23. Layeş Abdullayeva (yüngül atletika, 3000 metrə qaçış)

24. Layeş Abdullayeva- (yüngül atletika, 5000 metrə qaçış)
25-29 Azərbaycanın ağırlıq qaldırma üzrə yığma komandası (kişi)
30. Şakir Şıxəliyev (idman gimnastikası)
31. Camal Rəhimov (atçılıq idman növü)
32. Ağırlıq qaldırma üzrə Azərbaycan yığma komandası- (qadın)
33. Maqomed Abdulqamidov- (boks 56 kq)
34. ToğruL Əskərov (sərbəst güləş 60 kq)
35. Vətən Hüseynli- (boks 81 kq)
36. Kamran Məmmədov (yunan roma güləşi- 60 kq)
37. Sabina Mikina- (qılıncoynatma- sablya)
38. Yuliya Ratkeviç (qadın güləşi 55 kq)
39-40. Beynəlxalq su idmanı növü federasiyasından vald-kart

41. Xetaq Qazyumov- (sərbəst güləş, 96 kq)

42. Emin Əhmədov (yunan roma güləşi-74 kq)
43.İlqar Muşkiyev (cüdo , 60 kq)
44. Tərlan Kərimov (cüdo, 66 kq)
45. Elnur Məmmədli (cüdo , 81 kq)
46. Elxan Məmmədova (cüdo, 90 kq)
47. Elmar Qasımov (cüdo, 100 kq)
48. Kifayət Qasımova (cüdo, 57 kq)
49. Ramilə Yusubova (cüdo 63 kq)
50. Şalva Qadobadze (yunan roma güləşi, 96 kq)

51. Rüstəm Orucov (cüdo, 73 kq)

52. Yelena Vıstropova (boks, 75 kq)

53. Xayle Ibrahimov (yüngül atletika, 5000 m məsafə qaçış)

printerçap versiyası

Baxılıb: 1438

Digər məqalələr

E-müraciət

Təklif, ərizə, şikayət və tövsiyyələrinizi bizə yaza bilərsiniz

Olimpiya kompleksləri

Gənclər evləri və mərkəzləri

Elektron Xidmətlər

Azərbaycan tələbə kartı

1247

Partnyorlar